Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mit jelent az express be és...

Mit jelent az express be és -kijelentkezés?

Figyelt kérdés
bookingon láttam a szállás szolgáltatások között.
2014. okt. 2. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs recepció, egy automata van helyette, beírod a foglalási számod, adataidat, és kész. A szobakulcsot pedig egy munkatárs adja majd.
2014. okt. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azta.. és ennek mi az előnye ?? én azt hittem azt takarja ,hogy ha szükséges hamarabb is belehet jelentkezni mint ami az előírt.köszönöm a segítséget
2014. okt. 2. 11:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még ilyet sosem láttam mint, amit az első írt, pedig voltam már pár szállodában. Ellenben az én tapasztalatom szerint az express check-in/check-out azt jelenti, hogy a recepciós pultban egy külön recepciós foglalkozik azokkal a vendégekkel, akik igénybe veszik ezt a szolgáltatást és kevesebb ilyen vendég lévén gyorsabban megy a dolog, nem kell sorbanállni, másokra várakozni. Olyasmit képzelj el, mint a reptereken a fast track vagy a fapados légitársaságoknál az elsőbbségi beszállás.
2014. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!