Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Osztálykirándulásra mit...

Osztálykirándulásra mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Szeretne az osztályom 2(-3) napos kirándulásra menni.

Fontos tényezők:

-kultúrált szállás (a társaság kissé finnyás, egyszer jól megjártuk a szállás spártai körülményeivel) :)

-jó ár

-lehetőleg víz, vagy valami kalandpark közelében legyen (igazából bármi jó, ami leköti egy 16 éves figyelmét (múzeum kizárva))

- Fejér, Pest és Heves megyén kívül



Lehet hogy kicsit sok az elvárás, de egy olyan ajánlás kellene, amit te is élveznél/élveztél.

Ha van személyes tapasztalatod, annak mégjobban örülnék.


Mindenkinek megy a zöld kezecske! ;)



2014. okt. 14. 19:45
 1/5 The answer ***** válasza:
38%

Orlando, Florida, USA.


Minden kritériumnak megfelel.

Van kalandpark, nem is egy, Fejér, Pest és Heves megyén kívül van bőven, van kulturált szállás, az ár meg hát szubjektív, de ha már igényes finnyás úri társaságról van szó, akkor a Four Sesons-t ajánlanám business osztályú repülőjeggyel.

2014. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Aham, értem

Légyszi, ha valahol látsz egy olyan ajánlatot, amit TE, egyszerű magyar közember megtudsz fizetni, akkor please szólj!

tényleg nagyon érdekelne!!;)



Amúgy sztem ezek alapfeltételek egy osztálykiránduláshoz: mert a spartai körülmények alatt azt értettem, hogy nem volt tiszta(!!) víz, meleg, takarítás, és működő mellékhelyiség

Jó ár alatt meg a magyar ember számára is megfizethetőt értettem


viccet félretéve, ha már tényleg itt tengeted unalmas életed unalmas perceit, segíts inkább embertársadnak egy olyan válasz adásával, ami tényleg segít is neki

2014. okt. 15. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sátoraljaújhely és környéke szerintem nagyon jó hely.


szállás: Múzeumkert Panzió


Sátoraljaújhelyen van a Zemplén Kalandpark (Magyarország leghosszabb bob pályája, libegő), Megyer-hegyi tengerszem, Füzéri vár, Sárospatak Rákóczi-vár, Hollóháza porcelángyár és múzeum (meg lehet nézni csoportosan a porcelán gyártást).


Itt nem osztálykiránduláson voltam, de 5 korodbeli fiatal is velünk volt, nekik is minden tetszett.

2014. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Diohely12 válasza:
Siofok
2014. okt. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pont ott voltunk legutoljára. De azért köszi!



Tudsz még vmilyen helyet Szfvár 75 km es körzetében belül?

2014. okt. 30. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!