Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A világ elől szeretnék elbújni...

Attila8009 kérdése:

A világ elől szeretnék elbújni kedvesemmel, csendes helyen. Találtam egy Somogy Kertje nevű helyet (somogykertje.hu) A képeken elég jól néz ki. Valaki járt már ott, van tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 17:50
 1/2 anonim válasza:
Nem jártam még ott, de iszonyat jól néz ki. Bár ha a világ elől szeretnél elbújni a kedveseddel, az itt nem fog sikerülni. Vagyis hát nem csak ketten lesztek :) De ettől függetlenül én tuti elmennék erre a helyre a párommal :))
2014. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Somogy Kertjét javasolni tudom, szép környezetben van, és lehet menni gombászni, mindjárt laskaszezon! Hogy mennyire tudsz ott elbújni a pároddal... na azt nem tudom :)

Ha jó időben mész (jövőre), akkor lesz szerencséd megkóstolni a kecskesajtot, amit én csinálok nekik. Ha lesz teje a jószágoknak :P Szóval csak hajrá hajrá ez itt a manipulatív reklám helye.

2014. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!