Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ti felétek mennyi egy legolcsó...

Ti felétek mennyi egy legolcsóbb szálloda egy napra? Sok választ kérek!

Figyelt kérdés

Add meg kérlek a város nevét és a szálloda nevét és hogy mennyi egy a szállás naponta!

Elsősorban Budapest legolcsóbb szállásai érdekelnének!

Szálloda alatt értem a panziókat és mindent ahol meg lehet szállni!



2014. dec. 8. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi itt fogunk megszállni márciusban, 2 felnőtt 2 gyerek 3 éjszakára 27 ezer forintért. [link]
2014. dec. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A válasz jó de az ára nem tetszik!
2014. dec. 10. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért te tudsz olcsóbbat 4 főre éjszakánként 9 ezernél??? És ez egy apartman, konyhával (kisgyerekkel fontos a konyha) és jó helyen is van. mi lett Volna szerinted a jó ár?
2014. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ilyen árban vannak 2500 ft/éj egy szállodát látam 2 éve ami olcsobb volt az 1500-ft/éj de nem volt áram víz 4 ágyas szobák voltak...stb
2014. dec. 11. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem szálloda volt, hanem egy putri. Ha ennyire igénytelen vagy, akár alhatsz az aluljáróban is, az legalább ingyen van.
2014. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!