Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Nyáron tervezek egy biciklitúr...

Nyáron tervezek egy biciklitúrát több országon át (bővebben lent). Mi a legegyszerűbb és/vagy legolcsóbb módja a szállás megoldásának?

Figyelt kérdés
Az út kb 2 hónap. Út: Eger-Bécs-Amszterdam-Párizs-Zürich-Eger

2015. jan. 18. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok kollégiumot nyaranta (a tanítási szünet idején) Youth Hostel-ként szokták hasznosítani, és egész barátságos árak vannak benne.

De vannak olyan szállások, amik úgy néznek ki, mint egy kollégium, de egész évben ifjúsági szállóként üzemelnek. Korhatár nincs bennük, de az szokott lenni, hogy fiataloknak/diákigazolvánnyal/klubkártyával valamivel olcsóbb. De még a teljes ár is kedvező.

pl. Magyarországon: [link]

Ausztriában: [link]

Ilyet szinte minden országban lehet találni.


A kemping is megoldás, bár gyakorlatban kb. azonos áron szokott kijönni a kemping és egy ifjúsági szállás.

2015. jan. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszöntem, sokat segített.
2015. jan. 18. 10:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg sátor? A teljes útvonalra leszervezni a szállásokat előre már eleve bonyolult, főleg főszezonra. Aztán meg folyamatosan tartani kéne a tervet, ami szerintem kiöli a mókát az egészből, sátorral a csomagtartón meg jóval lazább, de persze alkalmanként kereshetsz egy-egy szállást, ha kicsit sok már a kalandozásból. Természetesen nem fizetős kempingekre gondoltam, hanem az ingyenes változatra. Úgy tudom, hogy csak Horvátországban illegális a vadkemping.



Ajánlott anyag: https://www.youtube.com/user/cobranco

2015. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is sátorra gondoltam elsősorban, de én meg úgy tudom, hogy szinte mindenhol illegális a vadkemping
2015. jan. 18. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!