Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Nyáron Vir szigetre megyünk...

Oláhné Döniz kérdése:

Nyáron Vir szigetre megyünk nyaralni. Foglaltunk szállást Balogh Gábor által kínált "kék" apartmant. Foglalt már esetleg valaki nála szállást? Remélem nem átvágás.

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az akadálya annak, hogy beírjad a gyík keresőjébe, hogy VIR ???
2015. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdést, de azért annyira nem vagyok hülye, hogy ne keressek rá! A gondom csak az, hogy az apartmant megtaláltam Google térképen, de a pasiról nem tudok semmit. Mi van ha egy olyan apartmanért kért pénzt ami nem is az övé?
2015. febr. 4. 08:10
 3/5 anonim ***** válasza:

"azért annyira nem vagyok hülye, hogy ne keressek rá!"


Bocs, ha már mindent tudsz a viri körülményekről, és ennek ellenére mégis odamentek az más.

Ebben az esetben az apartman lesz a legkisebb gondod...

2015. febr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem kioktatást kértem hanem segítséget! Az pedig szerintem az én dolgom, hogy hova megyek. Miért te talán tapasztalatból beszélsz vagy azok közé tartozol akik csak hallanak valamit?
2015. febr. 5. 16:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs, eszemben sem volt kioktatni, csak annyi szép hely van H.országban.

Az egyetlen kivétel a jórészt kopár Vir sziget, ahol sok apartmannál még mindig nincs sem ivóvíz, sem csatornázás.

Rá kell kérdezni az adott helyen, hogy náluk ivóvíz jön-e a vízcsapból, avagy a boltból kell majd hordani. (Főzéshez, fogmosáshoz, gyümölcsmosáshoz, kézmosáshoz stb...)

De ha visszaolvastad a gyík keresőjében, ott már sokan leírták ezeket.

Amúgy a konkrét apartmant nem ismerem.

Legközelebbre ajánlom Dalmáciát, és azon belül bármelyik neked megtetsző várost.

(Javaslom Trogírt és környékét.)


Amúgy ismerem a települések jó részét, mert hiv. ügyben, már rengetegszer jártam H.országban.

(Pl. legközelebb márciusban megyek.)

Jó nyaralást!

2015. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!