Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Római szállás? Hol olcsóbb?

Római szállás? Hol olcsóbb?

Figyelt kérdés
Szeptemberre tervezzük a nyaralásunkat Rómába. szeretnénk viszonylag olcsón megúszni. Voltatok már ott? Melyik szálláshelyet javasoljátok? Milyen ott a tömegközlekedés? Amit csak tudtok kérlek írjátok le. :)

2015. febr. 25. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:

keress kiadó apartmant az airbnb-n, vagy valamelyik nemzetközi szálláskereső oldalon.

Olvass utána Rómának blogokon, megbízható fórumokon!

2015. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én tavaly nyáron voltam ott, és idén nyáron megyek újra.:)


A booking.com oldalon kereshetsz az igényeidnek megfelelő helyet,de azért csekkold le a szállás saját oldalát is.


A tömegközlekedésről annyit,hogy a metro jó,azokkal hamar el lehet jutni ,ahova szeretnénk és a látványosságok is a metro vonalán helyezkednek el. Szóval a szállást is érdemes egy metro megálló közelében keresni.

A buszozás nem épp a legjobb,ugyanis nincs menetrend és tömve vannak általában.Viszont tetszenek a buszok:D

Az ilyen nem tudom mik ,talán vonatok ,azokkal is könnyen lehet közlekedni, pl a tengerpartra is azzal lehet kijutni és egyszerű,gyors és a tömegközlekedési jegyeddel is utazhatsz rajta. (nem mindegyiken,de gondolom messzire nem akarjátok elhagyni Rómát, meg gondolom leginkább csak a tengerpart lenne érdekelt )


Az emberek segítőkészek, pl a buszon is párszor megkérdeztem,hogy mi merre hány lépés és lassan már az egész busz kommunikált egymással,hogy merre lenne jobb mennem:D


Ja viszont a zebrán sokszor féltem átmenni :DD Nem olyanok ám,hogy megállnak neked szépen, ha ott várakozol:D


Nem tudom mire vagy még kíváncsi, étterem árak, belépők ,tömegközlekedési árak . Ha érdekel valamit,akkor írj nyugodtan:)

2015. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!