Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Volt valaki az elmúlt pár...

Volt valaki az elmúlt pár évben Egyiptomban? Biztonságos elmenni Kairóba megnézni a piramisokat?

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Tegnap este 6-kor kérdezte meg valaki ugyanezt a kérdést. Nem sok időt feccöltél a keresgélésbe mi?
2015. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
November végén voltam, egyéni szervezésben, Alexandriától Abu Simbelig Meg kis sivatag. Biztonságos. Alkalmadtán van pár robbantás Kairóban de egy turistának olyan kicsi az esélye hogy rosszkor legyen rossz helyen hogy én nem számolnék vele.
2015. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly is voltam, idén is megyünk. Biztonságos. A turistáknak ha olyan helyen vannak, kapnak katonai/rendőri kíséretet, és még véletlenül sem mentünk olyan helyekre ahol előfordulhatnak zavargások. HA már nagyon gáz lenne, akkor nem indítanák turistákat oda.
2015. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2ik 3ik köszi
2015. febr. 28. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Utazási irodával biztonságos, mindenhová visznek. Nézd meg a programot, és dönts. Kairó és a piramisok mindben szerepel. De van ott még sok egyéb is. Magad szervezésében rendkívül macerás, nem ajánlom.
2015. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gyilki válasza:
0%
Menjetek nyugodtan,de utána ne pereljetek senkit ha baj van-volt-lesz! Mert arra van mindenkinek esze! Igaz ha leugrik a fej akkor te nem perelsz,csak a család!
2015. márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!