Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A Booking nevű foglalási...

A Booking nevű foglalási oldalon megjelenített árak egy főre vonatkoznak, vagy annyi személyre, ahány ki van jelölve?

Figyelt kérdés
Ugyanis beállítottam 7 éjszakára a keresőt, két fő részére, és 99385 HUF-ot jelenített meg, ez két felé elosztva elég jó, viszont utána kíváncsiságból átállítottam egy személyre, és az ár változatlan maradt, viszont akkor is változatlan volt, mikor több személyre állítottam, tehát ezért ködös számomra.
2015. máj. 5. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Szobaár.
2015. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
ha kicsit tudnád értelmezni ami kiír az oldal, nem kérdeznél ilyeneket. Világosan oda van írva, hogy pl. x Ft/7éj/2fő. Ebben mi az ami nem világos?
2015. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs odaírva, ezért mertem feltenni egy ilyen borzalmasan egyszerű kérdést, dehát rossz májú emberek mindenhol akadnak. :)
2015. máj. 6. 13:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm, így már értem. :)
2015. máj. 6. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!