Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tudnátok esetleg értékelést...

Tudnátok esetleg értékelést adni az otel.com, az amona.com vagy az allabouthotels.com-ról? A trivago-ban szállást keresve ezeket az oldalakat is feldobja.

Figyelt kérdés

Kicsit gyanús, hogy pl. az otel.com-on egy adott hotelt 30%-kal olcsóbban tudnék foglalni, mint a booking.com-on. Ha valakinek van velük tapasztalata, kérem ossza meg.

Előre is köszönöm.



2015. máj. 26. 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:

A booking.com leginkább arra jó, hogy fotókat nézegess rajta, vagy elolvasd a hotelekről szóló leírást.

Egyébként nagyon ritka, hogy a legjobb árat adnák egy szállodára. Ők abban szeretnének nyerni, hogy a kereső oldalak elején vannak a találataik, és mindenki tud róluk. Épp ezért egyáltalán nem is olcsók.

Az általad kérdezett három másik oldal teljesen rendben van, nyugodtan foglalhatsz rajtuk keresztül.

Esetleg mág nézd meg az airbnb kínálatát, illetve hasonlítsd össze mindezt a hotelscombined áraival. No, ott fogszmajd még sok ismeretlen szálláskeresőre bukkanni :)

2015. máj. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!

Eddig csak a bookingon foglaltam, mert ott is relatív olcsón találtam eddig szállásokat, így kicsit kétkedve nézegettem ezeket az oldalakat.

2015. máj. 26. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!