Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Valaki ajánlana nekem olyan...

Valaki ajánlana nekem olyan oldalt vagy szállást ahol 2főre is kiadnak apartmant a nyáron? A párommal nyaralnánk de sok helyen csak több főre adnak ki házakat. (Balatonnál, ha lehet a déli parton)

Figyelt kérdés

2015. máj. 27. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik apartmant kiveheti 2 fő is. Csak ki kell fizetni az apartman árát. De egész biztosan rengeteg kétfős apartman is van. Minthogy a legtöbb család két felnőtt egy esetleg két gyerek utazik.
2015. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Szerintem jobban jártok, ha szobát vesztek ki egy hotelben, mert egy egész házat kibérelni drágább.


Ha déli part, akkor pl. Siófokon ajánlom az Azúr Hotelt,az ilyen jellegű hotelekben szinte csak két fős szobák vannak, és reggelit vacsorát is adnak, tehát előre be tudod kalkulálni nagyjából a nyaralás árát.


További jó hotelek:

Siófokon a Mala Garden Hotel

Silver Resort Balatonfüreden közvetlenül a parton (északi part ugyan, de egyszerűen gyönyörű)

Hotel Zenit Vonyarcvashegy (ez is északi)


Szerintem az északi parton amugy sokkal igényesebb szállodák vannak és a strandok is jobbak. Ha google-ba baírod, hogy balatoni hotelek, ki fog adni rengeteget, én most azokat írtam le amikkel meg voltam elégedve.


Jó nyaralást nektek!

2015. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen!
2015. máj. 28. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!