Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Balatonfüreden tudtok kiadó...

Balatonfüreden tudtok kiadó önálló nyaralóházat 4 főnek közel a sétányhoz?

Figyelt kérdés
Először úgy volt,hogy Hajdúszoboszlóra megyünk és ott tömve van a központ környéke ilyenekkel. Füreden meg egyszerűen alig találok 1-2-őt! Főleg olyat ami szabad lenne,olyanból eddig csak egy van,pedig aug. 20a környékén megyünk, szóval még időben vagyunk (már hetek óta keresgélek). Kulcsos ház, nyaraló, apartman, bármi jöhet csak olyan legyen ahol nem kell idegenekkel osztozni az udvaron sem. Előre is köszi!

2015. jún. 11. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
augusztus 20, b.füred, sétányhoz közel már nem fogtok szabad szállást találni.
2015. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor azt az egyet, amit MÁR találtam, azt megbecsülöm.:) Köszönöm a jó tanácsot (annak fogtam fel)!:)


Egyébként tavaly is sikerült (igaz Lellére) aug. KÖZEPÉN elég jó szállást találni erre az időpontra.

2015. jún. 11. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:
de füreden aug. 20 körül van a főszezon mert borfesztivál is akkor van
2015. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lellén is,mert ott meg (mellette) a BB borfesztivál van.:)
2015. jún. 11. 12:06
 5/5 anonim válasza:

Tenyleg becsuld meg,ha talaltal! Setanyhoz kozel? Hat nem konnyu:)

Esetleg Diofa Panzio. Nagyon kedves csalad, a strand 10 perc gyalog. Nem tudom, van e meg szabad helyuk.

Kulon szint, kulon bejarat egy csaladi haznal, tobb szoba. Nagy kert.

Az emailjuk: dioart@freemail.hu

2015. jún. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!