Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hol tudok venni sátorcöveket...

Hol tudok venni sátorcöveket Budapesten?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 15:23
 1/6 A kérdező kommentje:
(a nagyobb túraboltokon kívül)
2015. aug. 5. 15:29
 2/6 anonim ***** válasza:

Pl. túraboltban: Bp. XIII. Váci út 19


De ha ugyanezt a 2 szót - sátorcövek, Budapest - nem ide, hanem a Google keresőjébe írod, akkor sokkal, de sokkal több találatot is kihoz :-)

2015. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

sejtettem,hogy egyből lesz okoskodás, de ha nem muszáj, nem vennék 400-500 forintos darabáron a túraboltokban ;) hátha valaki ismer valami mindenest, ahol lehet kapni.

azért kösz!

2015. aug. 5. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

1500ft/10db


[link]

950ft/6db


[link]


Mindenes boltba lehet drágább mint nagy áruházban.

2015. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem okoskodásnak szántam, hanem segítésnek: volt aki annak is vette, és azt reagálta rá: "igazad van :-)"

Ugyanis néha a legegyszerűbb dolgok nem jutnak eszünkbe... :-) De mindegy...


Azt viszont nem értem, hogy miért ragaszkodsz mindenes bolthoz, ahol lehet, hogy gyenge minőségű sátorcöveket kapsz esetleg, ami az első viharnál mondjuk eltörik.


Úgy gondolom - bár én is igyekszem spórolni - vannak dolgok, amiken nem érdemes... Jó esetben sátorcöveket min. 10-20 évre veszel - hacsak nem felejted/veszted el a földben, mint mi egyszer :-)

2015. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4/5, kösz,ez a trexpert jónak tűnik,már csak kérdés,személyesen is be tudok-e menni,mindjárt kiderül:)

a Decathlon sajnos nincs Bp-en,ill. nagyon kint.

kösz mindenkinek

2015. aug. 5. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!