Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Egy 3 csillagos hotelben...

Egy 3 csillagos hotelben adnak törülközőt, mármint készítenek be törülközőt a szobában?

Figyelt kérdés

2015. aug. 23. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában igen, de azért vigyél.
2015. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen adnak, és ne vigyél.
2015. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legkisebb panzióban is adnak.
2015. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Általában igen, de ha biztosra akarsz menni, akkor megkérdezheted előzetesen.
2015. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 csillagosban is adtak, panzióban is, szóval gondolom máshol is.
2015. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Elég sokat utazgatok, belföldön és külföldön is, főleg az olcsóbb szállásokat keresve, de nagyon ritka, hogy ne lenne törölköző. Még az utolsó, csillag és mindenféle besorolás nélküli, olcsó, falusi vendégházban is. Én alapból nem pakolok se törölközőt, se tusfürdőt/szappant, valami általában van. (Személy szerint nem vagyok válogatós, nekem bármilyen műszálas vacak megfelel arra a pár éjszakára.) Érdekesség, hogy külföldön amúgy többször futottam bele törülköző nélküli helybe, de így is kb. 20-ból 1 az arány.


Azt viszont tegyük hozzá, hogy a legtöbb szállásnak van már saját weboldala (még ha valami szállás-szervező oldalról is foglalod, ahol esetleg ezt nem jelzik, 1 perc alatt megtalálható a neten a weblapjuk), ahol szinte mindig van részletes leírás. Ha mégis hiányozna, egy e-mail vagy telefon, és máris biztos lehetsz a dolgodban.

2015. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Adnak, de lehet, hogy koszos, legalábbis, ahol a legutóbb voltunk ott mind a négy az volt:)
2015. aug. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Voltunk nyaralni és valóban adtak törülközőt. Sőt naponta cserélték is, ha akartam!
2015. szept. 1. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!