Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szállásfoglalás késői lemondás...

Szállásfoglalás késői lemondása miatt fizetnem kéne, de így lehet, hogy nem?

Figyelt kérdés

Foglaltam szállást bankkártyaadatokkal x.-edikén. Meg volt szabva, hogy az érkezés előtt 2 nappal legkésőbb ingyen lemondhatom. Azonbelül már nem.


A 2 napon belül vagyok, de még se fogok utazni.


Mindemellett a rendszer többször is visszaírt, hogy a bankkártyaadataim hibásak, nem tud létrejönni a tranzakció, s minden alkalommal újra megadtam a szerintem helyes adatokat. Azonban most, hogy az utazás elmarad, és a bankártyaadataim helytelenek, hiába vagyok 2 napon belül, a fizetés nem tud létrejönni, azaz megúszom a fizetést igaz?



#szállásfoglalás #szállás lemondása
2015. aug. 29. 18:02
 1/6 anonim válasza:
Kaptál visszaigazolást sikeres szállásfoglalásról? Mert ha nem, akkor elvileg még nem is történt foglalás, nincs is mit lemondanod..
2015. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen kaptam. A kártyaadatok elutasításáról szóló E-mail-ek is tartalmazzák "ne aggódjón, foglalása még érvényes"
2015. aug. 29. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha külföldi szálloda, szerintem megúszod.
2015. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen külföldi. Miért?
2015. aug. 29. 23:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert egy magyar szálloda hamarabb megpróbálhatja behajtani más módom, egy külföldi nem valószínű, hogy fog ezzel vacakolni.
2015. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szerinted helyes adatokat adtál meg, le fogják vonni a díjat.
2015. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!