Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Spanyolországban Déli Apróhoz...

Spanyolországban Déli Apróhoz hasonló újság van, ahol szálláshirdetések találhatóak?

Figyelt kérdés

Barátom és egy csoporttársa most kiment Madridba ösztöndíjprogram keretébe, de nincs hol lakniuk. Már egy hete ott vannak, diákszállásokon tudnak 2-4 napra megszállni, de mivel nekik fél évre kellene a szállás, valami albérletet keresnek. Online is keresnek, eredménytelenül.


Beleképzeltem magam a helyzetbe, ha én lennék az, aki albérletet ajánl, én helyi apróhirdető újságba raknék fel egy kis üzenetet. Ezért keresek ilyet. Nagyon remélem valaki tud segíteni, elég gáz a szitu.



2015. szept. 8. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

na de ha Madridban kerestek szállást, miért Délen kérdezed? nem értem ..


Igen, létezik a Diario del Sur, és Madridban meg neccesebb azért, elvégre igen nagy város, sztem próbáljatok egyetemi szálláson kibulizni még pár hetet, aztán addig kotorászni a netet, ott nem annyira nyerő ügy újságokból vadászgatni. de tényleg többre mentek, haa az egyetemi residencia universitaria-kon próbálkoztok, nem értem, az miért nem jó nektek?

2015. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok online hirdetőoldal van, pl. a fotocasa.es. Miért lenne logikus az újság, amikor mindenki állandóan az okostelefonját bambulja. Változott a világ...


A facebookon sok spanyolországi magyar csoport van, pl a madridiak, spanyol magyarok, stb.... szinte minden régióra akár több is. Belinkeljek párat, vagy azokat már megtalálták?

2015. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem délen keresem, ez az újság egy példa. Magyarországon a Dél-Alföldi régióban ez az egyik legismertebb apróhirdetéses papír, ezért mondtam ezt. Mi még mindig, akármennyire is értünk az internet használatához, a tüzifát, az autókat, állásokat, még mindig van, hogy onnan nézünk. Abból is indultam ki, hogy sok az olyan idősebb ember, aki mondjuk az internethez nem konyít, de a tradicionális újságokat keresi fel ilyen célra. De ez nem lényeges annyira.

Köszönöm szépen, ezeket ismerik. Én nem tudtam róluk, szóval köszönöm!

A facebook oldalakat keresem.

További válaszokat, segítségeket is szívesen fogadok!

2015. szept. 8. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hol kerestek idáig és milyen az anyagi keretük, de ha nem a belvárosban, hanem kicsit kijjebb, esetleg Madrid szélén - de olyan helyen, ahol még jó a közlekedés - keresgélnek, akkor talán nagyobb sikerük lesz.

Külső területeken ráadásul általában olcsóbb a szállás (igen, tudom, a közlekedés meg drágább, de diákként nyilván van kedvezményük :-) )

2015. szept. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es vagyok: az sem mindegy, mennyi pénzük lenne a lakásbérletre. Pl. 500 euro/hó-ért most rögtön 6 lakást láttam kiadót Tetuán - ban, bebútorozva.

Sőt, még egyet 380-ért is :-)

2015. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!