Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tudtok olyan kempinget,...

Tudtok olyan kempinget, elsősoran a Balaton környékén, ami télen-nyáron nyitva van, tehát egész évben ott lehet lenni egy lakókocsival?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Roviden: nincs ilyen. Az osszes kemping bezar osszel, rajtad kivul nem sok mindenkinek jut ez eszebe, 1 vendegert meg nem fognak kinyitni.


A zuhanyzo futetlen, tehat nincs benne viz (mert szetfagynanak a csovek). A WC detto.

2015. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ahol én lakom ott is van egész évben nyitvatartó kemping, a németek is állandóan ott vannak télen a lakókocsijaikkal.

de azért kössz a semmit

2015. okt. 5. 12:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy van, ahogy az első írja. Ilyet legközelebb Ausztriában találsz. Itt egyszerűen nem éri meg, síelésre alkalmas hegyek híján.
2015. okt. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

'kosz a semmit'


Valaszt kaptal a kerdesedre, a Balaton kornyeken, illetve leginkabb egesz Magyarorszagon NINCS ilyen kemping. Nem muszaj feltetlenul tahonak lenni, ha nem tetszik a valosag.

2015. okt. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt én is írhattam volna neked kedves elso.
2015. okt. 5. 14:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha majd egy nap eljutsz egy valódi kempingbe, megérted, hogy miért nincsenek nyitva kempingek Európában októbertől március végéig.

De nyugodtan írj ki ilyen kamukérdéseket.

2015. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nyilván ez a legjobb szórakozásom, hogy kamuból kiírok egy ilyen kérdést, hogy hol van téli kemping:D:D:D najó köszi emberek a sok segítséget :)
2015. okt. 5. 15:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Nemesbükön ( Hévíz mellett ) az Angéla Farm Naturista Kemping szerintem nyitva van egész évben.
2015. okt. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Termálfürdők mellett sok kemping van nyitva télen is /inkább a Dunától keletre
2015. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!