Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hálóteremben gyermek aludhat,...

Hálóteremben gyermek aludhat, van erre valami törvény?

Figyelt kérdés
Külföldi kirándulásra mennénk az őszi szünetben. Pénztárcakímélőbb lenne hálóteremben aludni. A kislány most 10 éves, csak női hálótermek jöhetnek szóba, koedukált nem.

2015. okt. 6. 03:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Hacsak ki nem veszed az egész hálótermet, általában nem. Ritka kivétel akadhat de nagyon ritka. Nem tudom mi a törvény de ettől mindenki fél mint a tűztől.
2015. okt. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az adott ország szállásait kellene megnézned, biztos találsz olyat, ahol nők férfiak külön vannak. Az se mindegy milyen kirándulás? Osztály vagy egyéni, hány fős?
2015. okt. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A booking.com oldalt nézd, és a keresésnél írd is be a gyereket. Csak kíváncsiságból rákerestem így párizsi szállásokra, és dobott fel hálótermeket is, ahová mehet gyerek. Kevesebbet, mint amikor nem jelöltem be az opciót, de azért még mindig eleget.
2015. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!