Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hamarosan Spanyolországba...

Hamarosan Spanyolországba utazom. Hol tudok olcsó szállást találni (Barcelona környékén)? Milyen szállásokkal foglalkozó weboldalakat ismertek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 16. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Legalább 382 ilyen tematikájú weboldalt ismerek. Köszönöm kérdésedet, de remélem googlit használsz. Már csak azért is, mert a rengeteg szálláskereső rengeteg árat fog kiadni. Az egyik olcsóbb lesz, a másik drágább.

Arra keress rá, hogy hotel barcelona, vagy hostel barcelona.

Nézelődj, ízlelgesd a szállásokat nem csak ár szerint, hanem elhelyezkedés, elrendezés szerint is.

Itt senki nem fog helyetted keresni, és senki nem fog helyetted választani.

2015. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk, Neked mennyi az olcsó, nem tudhatjuk, hogy hol akarsz megszállni (a környéke hány km-t takar? tengerparton legyen-e vagy sem? stb.)

De valóban, ha beírod a keresőbe akár magyarul is, hogy olcsó szállás Barcelona (környéke), akkor kihoz egy csomó oldalt -nyilván fogsz találni.


Én pl ismerős vagyok Barcelona környékén de még én sem tudok Neked erre így válaszolni.

2015. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! És elnézést kérek a kissé hiányos (vagy homályos :D) megfogalmazásért! :)

A Barcelona környékét úgy értettem, hogy nem feltétlen magában a városban, hanem annak pár 10 km-es körzetében.

2015. okt. 16. 20:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és igen nem árt, ha az a tengerpart közel van-akár gyalogosan is. Kedves 2-es válaszoló, írtad hogy ismerős vagy a környéken... Kb mi a különbség egy parthoz közeli és egy beljebb fekvő átlag hotel között árban? Köszi a válaszod!
2015. okt. 16. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Általában a part közeli drágább - de ez sem mindig igaz: függ attól is, mikor mész, melyik településre, stb.

Szóval tényleg Neked kell megkeresni, mert azt azért én sem tudom, x szállodában most épp mennyi a szállás.

No meg ellátással, anélkül - hát ezeket mind Te tudod.

Egy dolgot azért általánosságban talán érdemes elmondani: nem vagyok egy nyafka típus, nincsenek luxus igényeim sem, egyszerű ember vagyok, de 2 csillagos szállodába nem javaslom, hogy menj (ha még van ilyen, egyáltalán) - csak 3-asba (meg fölötte, ha ilyen igényeid vannak)

2015. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséged!
2015. okt. 17. 11:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én náluk szálltam meg:

[link]

Magyarok üzemeltetik, van náluk biciklibérlési lehetőség is, azzal pár perc a tengerpart. Ha kérdésed van, segítenek bármiben, szóval bátran ajánlom őket. 30 euró egy egyszemélyes szoba főszezonban, azon kívül csak 25.

2015. okt. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. okt. 28. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!