Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Nem túl drága szállást keresek...

Nem túl drága szállást keresek a Balaton Sound idejére (2016. júl.6-10. ) Zamárdiban. Ajánlanátok ilyet?

Figyelt kérdés
Lányok lennénk ott 6-an.

2015. dec. 27. 18:52
 1/5 Vanessza Nagy válasza:
Én tudok ajánlani egy hotelt olcsón,a parthoz és a vonatállomáshoz is közel van a neve Hotel Amigo vannak ott nagyobb kisebb szobák is olcsó viszont nem a legújabb építésű 3csillagos .
2016. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha olcsón akarjátok megúszni akkor kemping, az olcsóbb kiadó nyaralók nagy része már le van foglalva ilyenkor.
2016. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 8. 14:04
 4/5 imi290 válasza:

Siófokon is van egy diák szálló,ahol a sound idejére lehet bérelni olcsó szállást.Semmi extrát nem kell tőle várni,de ami kell azt fedezi.Enni is lehet ott,én egyszer már laktam ott,és a főtt étel csodákra képes.igaz csak a 2.nap után ettünk.


[link] itt az oldal,igaz még nem frissítették

2016. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Írj nekem: tmabelka@gmail.com
2016. máj. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!