Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hotelből kijelentkezés?

Hotelből kijelentkezés?

Figyelt kérdés
Ha ti foglaltok és haza kell menni, hogy jelentkeztek ki (mennyire foglalkoznak vele, szólnak érte?)

2016. jan. 26. 19:13
 1/5 RRR válasza:
100%
előre fizesd ki a szobát,majd elmenetelkor dobd vagy add le a szobakulcsot
2016. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

megcsalásra készülsz?

ha már ebbe a kategóriába tetted fel a kérdést....

2016. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lelkizős válaszokat vártam, csak praktikusakat:)
2016. jan. 26. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Két eset van. Ha előre fizettem (készpénzben vagy kártyával) akkor nem sok teendő van. Leadom a kulcsot a recwepción, megköszönöm, és megyek.

Ha a végén kell fizetni, akkor a távozás reggelén (vagy ha reggel sietni akarok, akkor előző este) odamegyek a recepcióhoz, hogy készülök elmenni és fizetni szeretnék. Ha van minibár, megkérdezik, hogy volt-e onnan fogyasztás, megnézik, hogy telefonáltam-e, és megírják a számlát, amit kifizetek.

Ekkor még többnyire nem adom le a kártyát vagy kulcsot, mert a csomag még a szobában van. Összepakolok, és a végén leadom a kulcsot is.

2016. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:
Általában 10-ig kell kijelentkezni. Ha 10 előtt rendezed a számlát és legkésőbb 10-kor távozol, az úgy rendben lesz.
2016. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!