Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hotel Honti *** val kapcsolatb...

Hotel Honti *** val kapcsolatban volt mar tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Aprilisban mennenk a baratnommel.

A kerdes voltatok e mar itt es ha igen milyen tapasztalatotok volt?


Visegrad Hotel Honti



#hotel #motel #olcsó #szállás #wellness #apartman #honti #hotel honti #honti hotel
2016. márc. 1. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Mi tavaly áprilisban voltunk, nekünk nagyon tetszett. A wellness nem nagy, de mivel hétköznap mentünk, kb. üres volt a hotel. Csak mi ketten voltunk a wellness részlegben, nagyon jó volt. A reggeli is finom, jól lehet lakni. A hotelnek nincs saját konyhája, így feláras az ebéd vagy a vacsora. Mi a Kovács Kertben vacsoráztunk, nagyon jól főznek, az árak sem vészesek és nincs tele a hely.

A Hontiban lehet biciklit is bérelni, mi megtettük, a Duna másik oldalán kiépített bicikliutak vannak, gyönyörű a környék.

A hotel közel van mindenhez, a személyzet nagyon kedves és segítőkész. A szobákban több prospektus van térképpel, programokkal, látnivalókkal.

Összességében nekünk nagyon tetszett, mert csendes helyen van, de mégis minden könnyen elérhető. Ha olyan szállást szeretnél, ahol nyugodtan tudsz pihenni, akkor csak ajánlani tudom.

2016. márc. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom esetleg van masnak is tapasztalata?
2016. márc. 3. 15:52
 3/3 tudatlanka13 válasza:
Van! az előző íróra ne hallgass mert svédasztalos reggeli jár. Igazából attól függ hogy a szállás.hu-n hogy választod. Étterem van a közelben csak ne úgy járjatok mint mi hogy kiléptünk a hotelből mindig jobbra indultunk. bal oldalon nem sokkal van egy nagyon jó. Általába körülötte szaglászik egy kicica de ne simogasd meg mert én is megpróbáltam és úgy megkarmolta azujjam hogy begyulladt. Szúnyog a hotelben nincs de kint a wellnesben van
2018. márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!