Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Az airbnb árakat hogyan kell...

Az airbnb árakat hogyan kell érteni?

Figyelt kérdés

Bocs a bugyuta kérdésért, de még sosem használtam és nekem túl olcsónak tűnnek. Egy tengerparti lakás egy szobájára 11 ezer HUF-ot írnak. 2 ágyas szoba, mellé az van írva h 2 vendég, akkor ezt úgy kell érteni, hogy a 11 ezer az 2 fő/éj?

A másik kérdésem az lenne, hogy hogyan zajlik a fizetés? Előre kell utalni az egészet, esetleg előleget, vagy mindet a helyszínen?


Köszi a válaszokat.



2016. ápr. 15. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Oda van írva a foglalási oldalra. Ha az van odaírva, hogy szobát adnak ki két személyre 11.00 forintért, akkor az azt jelenti, hogy 11000 forintot kell fizetnie két vendégnek azért a szobáért.


A fizetés meg úgy zajlik, hogy beírod a bankkártyád adatait, majd a szoba kiadójának bankárja leül a te bankod igazgatójával, megbeszélik a közös ügyeiket, kezet fognak, és elintézik egymás közt a fizetséget. A te bankárod levonja tőled a pénzt, odaadja másik bankárnak, aki amikor a tulajdonossal találkozik, odaadja neki.

2016. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az Airbnb-n a szállásadó által megadott szobaárhoz még hozzájön az Airbnb jutaléka - ez az össz fizetendő, de ezt jelzi is az oldalon, kiírja pontosan, mennyit kell fizetni.


Előre kell utalni a pénzt, de az Airbnb csak a szállás elfoglalása után 24 órával utalja át a pénzt a szállásadónak - ha a vendég mindent rendben talál (elfoglalta a szállást)

2016. ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


És megbízható ez a foglalási mód, nem szokott vele probléma lenni?

2016. ápr. 15. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt én nem tudom, mert én, bár most néztem, de végül a Bookingon foglaltam, hotelben.

Szerencsére sikerült még olcsót foglalni.


De igazából nem hallottam rosszat róla...

2016. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ha beírod itt a keresőbe, hogy Airbnb, akkor kihoz pár kérdést, abból is tájékozódhatsz. Na és ami a legfontosabb, hogy az adott szállásadó értékeléseit olvasd el a pontszámára kattintva.
2016. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


Csak tényleg furcsállom, hogy ilyen olcsó. Óriási találmány ez, persze nem számítva bele az adott városban albérletet keresőket, akiknek emiatt többet kell kicsengetni egy lakásért.

2016. ápr. 15. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!