Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Shiraz hotelbe mennyire...

Shiraz hotelbe mennyire érdemes kisgyerekekkel menni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok jót (csak jót) olvastam erről az egerszalóki szállodáról, viszont a honlapon semmi említést nem tesznek gyerekprogramokról, gyerekmedencéről...Ez inkább pároknak való hely? Ugyanakkor találtam most egy egész kedvező ajánlatot, és kiemelték hogy 6 éven aluliaknak ingyenes, ha annyira nem akarnának ott gyerekeket látni akkor gondolom, nem tennék ingyenessé számukra a tartózkodást. Van egyáltalán konkrét gyerekmedence, vagy csak egy nagy élménymedence ami fokozatosan mélyül? A honlapon semmi nincs ezzel kapcsolatban (vagy rosszul kerestem...). Köszönöm, ha valaki válaszol...

Ui: a gyerekek 1 és 5 évesek.


2016. máj. 11. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Beleolvasgattam pár linkbe ami a hotelről ír. Szinte mindenhol azt írják, hogy

"1100 éjszaka hangulat"

"párok szállodája"...


Így olvasgatva nem igazán olyan hotel ahol pici gyerekekkel érdemes menni.

2016. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van gyerekmedence, nem tul nagy, es nemigen van 'elmenymedence', inkabb felnotteknek valo bugyogos, masszirozos reszek. A kinti medence ebben a remek idoben nyilvan nem hasznalhato. Ha mar arra jartok, menjetek inkabb a Bambaraba, arban kb. ugyanaz, de egesz mas elmeny.
2016. máj. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, 1 hete voltunk ott, tehat friss emlekek. Az egy evesnek tenyleg nem ajanlom, az otevesnek is csak akkor, ha tud uszni.
2016. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor jó volt a megérzésem. Egyébként augusztusban mennénk, de ez maximum a kinti medence szempontjából érdekes. A Bambara sokkal drágább lenne mert most van kupon a Shirazra. Szerintem így felejtős :-(
2016. máj. 11. 23:11
 5/11 aHermann ***** válasza:

Szia!

Ha így kuponos oldalakat nézel, akkor nézd megy Egerben az Eger&Parkot. Náluk is van most kupon szeptemberig. Ott van gyerekmedence (teteje nyitható), játszószoba. Igaz, hogy a nagyra fizetni kellene, de szerintem nem vészes.

2016. máj. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van gyerekmedence, benti, az tényleg jo 1 évesnek is, mert alig 20 cm. Azon kívül csak 2 élmény medence van benn.

Kint van egy hideg sima medence es egy melegebb élmény, azok mélyebbek, de az egyik oldalán pici a víz, de oda szoktak feküdni a jacuzzi miatt. A kertben van trambulin, homokozó.

Elvan ott a gyerek, de nem kimondottan az a gyerekparadicsom, mi csak egy 6 évessel voltunk ott, 2 picivel biztos inkább máshova mennek.

2016. máj. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, játszószoba is van. (Előző)
2016. máj. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A Park hotelben voltunk már, annyira nem jött be nekünk sajnos, bár a kaják finomak voltak.
2016. máj. 12. 09:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fuu, hat az ételek miatt viszont érdemes a shirazba menni.
2016. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ez a hotel a párok oázisa. Ide párok járnak. Ez egy felnőtteknek épült hotel felnőtt játékoknak. Szerintem senki sem örülne neki, ha odavinnéd a gyerekedet.

Amúgy a társhotele a Bambara kifejezetten gyerekeseknek van kitalálva.

2023. febr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!