Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Milyen gyerekbarát szállodába...

Andi80018 kérdése:

Milyen gyerekbarát szállodába lehetne menni az országon belül, ami normál árban van és 5 éves gyerek részére is megfelelő? Néztem a neten, de elég drágának találtam őket, max 4 napról lenne szó.

Figyelt kérdés

2016. máj. 22. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Agyrémek az ilyen kérdések. Miért nem lehet beleírni, hogy neked mi számít elfogadhatónak és mi drágának?


Mondjuk az ilyen szállodáknál a 20-25e/éj/szoba ár eléggé átlagos, ha az sok, akkor keress simán egy panziót vagy vendégházat egy olyan környéken, amit élveznétek mindketten.

2016. máj. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aHermann ***** válasza:

Szia!

Egy kicsit igazad adok az 1. válaszolónak abban, hogy bővebben kifejthetnéd, hogy Neked mi számít megfelelőnek árilag, és gyerekileg.


Az általánosságban elmondható, hogy a legtöbb helyen már fizetni kell az 5 éves után (mértéke változó). Mivel a nyár főszezon, ezért olyan szállodát, ami mindenféle gyerekbarát dologgal felszerelt (játszószoba, gyerekmedence, egyéb progik), 25-30e/szoba/éj alatt nem fogsz találni 2 főre félpanzióval ennyi időre, és ehhez még a gyerkőc szállását hozzá sem adtuk.


Pl. a Hotel Marinában 3 éj all inclusive elláttással 2 felnőtt + 1 gyerek kb. 110e Ft-tól (július közepére). Közvetlen vízpart, progik gyerekeknek.


Nálunk 3 gyerkőc van, a legidősebb 5 éves. Szoktam nézni a szállodákat is (van ahova visszajárunk, de az már nyárra tele van), de inkább a környék, és a kikapcsolódási lehetőségek a döntőek.


Esetleg nézd meg a Castellot Siklóson, vagy az Erzsébet Hotelt Parádfürdőn. Ez utóbbinál mondjuk a gyerekbarát dolgokra jó rákérdezni, de a honlap szerint már játszósarok is van (náluk 75e 3 éj nyáron a 3főnek félpanzióval).

Esetleg Noszvaj - Oxigén Hotel, Tapolca - Pelion

2016. máj. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!