Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Budapesten 1 személyre egy...

Budapesten 1 személyre egy hónapra 5 kerületben hol lehet a legolcsóbban szállást foglalni?

Figyelt kérdés
Rengeteget kerestem de vagy csak 2 fő minimummal vagy több tízezrekért találtam ami egy hónapra azért nem túl kedvező...ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném! 18L

2016. aug. 1. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Budapest V.ker-e a Belváros, ami a lehető legdrágább. Szóval Te Budapest legdrágább kerületében szeretnél olcsón szállást. Nem fog menni...


Nem tudom, hogy mi a célod az 1 hónap alatt, de külsőbb kerületekben, metró vonalán (azzal hamar be tudsz jutni) azért olcsóbban találni szállást.

Mennyiért szeretnél találni, milyen céllal? (albérlet vagy panzió?)

2016. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk 5000/fő /éj -eset ha lehetséges inkább hostel vagy más panzió érdekelne de végső esetben bármi jó.. Mondjuk úgy fejleszteni akarom magam és ott találtam meg a tökéletes kurzust de köszönöm a tanácsot valószínűleg meg fogadom!
2016. aug. 2. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Esetleg ez?


[link]


De ha nem felel meg, ezen az oldalon tudsz keresni, szűrni.

VI, VII, VIII, XIII, XIV esetleg X. kerületet ajánlom.

2016. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Vagy ez...


[link]


De most már megyek dolgomra :-)

2016. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Sokat segítettél és örülök h vannak még ilyen emberek! ^^
2016. aug. 2. 16:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen :-)
2016. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, lemaradt: én meg örülök, hogy még vannak olyan kérdezők, akik veszik a fáradságot és megköszönik + értékelik, ha az ember az idejét "pazarolja" és nem dorongolják le érte, hogy "nem kötelező válaszolni"...
2016. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!