Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hol találok szállást 16...

Hol találok szállást 16 évesen Tihanyban vagy környékén?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és szeretnék egy szállást találni augusztusban csak egy éjszakára, mivel a Balatont járom körbe és első nap végén Tihanyba szeretnék érni. Lehetséges, hogy ennyi idősen 5-6 ezer Ft-ért szállást találni?

A Munkásszállók hogy működnek?



2016. aug. 4. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Tihany az amúgy is drága Balaton egyik legdrágább helye, ráadásul főszezon van - kizárt, hogy találj 5 ezerért szállást Tihanyban, ráadásul egyedül.

Munkásszálló meg végképp nincs ott :-)


Azt javaslom, valahol környező, kisebb településen keress szállást - úgy talán még találhatsz...

2016. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Környező településeken van valahol munkásszálló?

Azok általában olcsóbbak, nem? :)


Keresek, valahogy találnom kéne, még van egy másfél hetem.

2016. aug. 4. 23:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne munkásszállóban gondolkodj, hanem inkább vendgház, apartman pl. a falusiturizmus.hu-n vagy írd be, hogy diákszálló, kollégium Balaton. (első vagyok)
2016. aug. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
6000ft/fő/éj már van
2016. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!