Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Olyan hotelt keresek Budapeste...

Olyan hotelt keresek Budapesten, amiben van fürdőkádas szoba?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy stílusos, de nem annyira drága hotelben megszállni, de amit eddig láttam, az mind csak zuhanytálcás volt, nekem pedig most egy kádas verzió kellene igazán. Próbáltam nézegetni kivehető házakat is, de ott is a javarész zuhanyzós volt, arról nem is beszélve, hogy nekünk nem igazán lenne szükségünk egy egész lakásra. Egy hétvégét szeretnénk (ketten) eltölteni kb 50k alatt. Valakinek tipp? :)

2016. aug. 14. 02:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Kádas szállást tudok, de nem hotel.. Egy csendes bérház udvarából nyílik, 5 szobás panzió, mindegyik szoba tartalmaz kádat. A jakuzzi nem működik, de kád van és szép :-) A szobák nem túl nagyok - nem tudom, ez mennyire fontos... Csak reggeli van.


[link]


Ha további infókra van szükséged, szívesen válaszolok privátban.

2016. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lion Garden hotelban van, de kérni kell külön. Ibis Hotelben is volt, de fontos, hogy jelezd, hogy kádasat szeretnél. Mert nagyon sok helyen van zuhanyzós és kádas szoba is.
2016. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak kádas szállások Pesten, valahol láttam már a neten, de most nem tudom fejből...


Hát igen, nincs annál sok rendkívülibb, mint ha egy nagy sarokkádban a lány egy vízibalett bemutatóval megörvendezteti a fiút. :)

2016. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nem is olimpiát terveztünk rendezni a kádban :D viszont amiket láttam, azok elég kicsik két embernek, de az első válaszoló tippje tényleg nem rossz, írni fogok privátban, és köszönöm az eddigi javaslatokat :)
2016. aug. 14. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!