Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hol/hogyan találok szilveszter...

Hol/hogyan találok szilveszter éjszakára olyan (olcsó) szállást, ahol csendben, nyugalomban aludhatok?

Figyelt kérdés

Nem kell semmi luxus, sem műsor, sem vacsora, egy egyszerű fűthető kis faház elég lenne két ággyal. Fontos, hogy lakott területtől távolabb essen a csend miatt, és lehetőleg autóval megközelíthető legyen.

Kerestem neten elég sokat, és csupa luxus vendégház jön ki, ahol ráadásul bulizos emberekkel kell közösködnöm.



2016. aug. 28. 09:53
 1/3 anonim válasza:
Sehol! Vagy keresel valami faluba magánszállást. Már mindenhol buli van :(
2016. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem is egyre inkább úgy tűnik...

Csak gondoltam, van olyan nyaraló, ahol télen sehol senki, és a tulajdonosnak meg egy kis bevétel lehetne.

Nekem meg nyugalom. :)

2016. aug. 29. 14:48
 3/3 anonim válasza:
Booking.com mi anno haverokkal insbruckban töltöttük egy faházban a szilvesztert 2éj 100euró volt. Mi se csaptunk nagy zajt, megittunk pár sört elszívtunk egy spanglit és kiültünk a teraszra, nagyon jó kilátás volt az alpokra
2016. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!