Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Booking-on foglaltam szállást,...

Booking-on foglaltam szállást, a kártyán nincs elég pénz, törlik a foglalásom?

Figyelt kérdés
A bookingon foglaltam szállást bécsbe, a szállást nem lehet lemondani csak ha kifizetem a teljes összeget, és nem lehet a helyszínen fizetni, hanem levonják a kártyáról az összeget, de nem tudtam hogy azonnal miután foglaltam és nem volt rajta elég pénz. Most törlik a foglalásomat és ki kell fizetnem a teljes összeget vagy majd levonják ha lesz elég pénz és él még a foglalásom?

#foglalás #pénz levonása
2016. aug. 30. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Egyeztess a szállodával!
2016. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha sms értesítés be van állítva a pénzmozgásokra, akkor arról is kapsz értesítőt, ha megpróbálták megterhelni a kártyát. Ha meg még nem is próbálkoztak vele, akkor semmi nincs veszve, holnap bemész a bankba, és teszel a számládra elég pénzt. De egyébként automatikusan nem törölnek ilyenkor, valószínűbb, hogy a szálloda ír egy emailt, hogy most akkor mi van.
2016. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!