Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mennyibe jön ki összesen egy...

Mennyibe jön ki összesen egy ausztriai egy hetes sí/snowboardozásos szálláshely?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén fogalmaztam meg a kérdést csak szerettem volna ha rávilágít a lényegre.:-) Januárban vagy februárban tervezünk menni egyenlőre ketten Ausztriába snowboardozni kicsit, túl jártas nem vagyok a dologban eddig mindig csapattal vagy korábban sulival voltam..

Autós utazással (nektek mert nyilván nem mindegy ország melyik részéből meg az ember) szállások amik nagyjábol közelebb is lennének meg türhető kinézetűek és felszereltségűek ( mikró hűtő különálló fürdő franciaágy) milyen áron vannak illetve a pálya használati díj mennyibe kerül fejenként..

Köszi a válaszokat..


2016. szept. 23. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Mi Murauba szoktunk jarni (mehetnenk persze mashova, voltam sok helyen, de ez az ami tobb szempontbol megfelelo nekunk az ar-ertek aranyt es a megkozelithetoseget tekintve). Ott rengeteg fele szallas van a magantol a felso kategorias szallodaig. Mi ejszakankent 19 eurot fizetunk fejenkent egy neninel reggelivel, igaz 10 eve visszajarunk hozza, es ott nincs minden szobahoz kulon wc (zuhanyzo igen). De altalaban csoportban szoktuk berelni a hazat ugyhogy ez sem zavaro.

Palyadijat idenre meg nem neztem, eddig 1 hetre olyan 150 euro korul szokott lenni, ezert kb 40 km de szepen karbantartott palya van. Az infrastruktura korrekt. Budapestrol kb 4-5 ora az ut, ha jo tempoban lehet haladni.

A www.kreischberg.at oldalon mindent megtalalsz, magyar nyelvu menuje is van, szallasok is vannak. A familienhotel ami lenn van St Lorenzenben, magyar tulajdonu, ott szauna es korrekt szobak vannak, ez palyaszallas. De ezen kivul kismillio lehetoseg van meg hasonlo kategoriaban. A palyan/hutteben sok alkalmazott beszel/ert magyarul.

De hasonlo meg Arnoldstein (Dreilandereck) bar ez kicsit messzebb van es a palyarendszer joval kisebb (viszont tobb palyat be lehet jarni egy berlettel, es a tarvisioi pl eleg jo), esetleg Schemmering, ami meg egeszen kozel van a magyar hatarhoz. Viszont ez utobbi Becs kozelsege miatt igencsak draga a tobbihez kepest.

2016. szept. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ment a zold kez... :-)
2016. okt. 10. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!