Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hogy tudnám elintézni, hogy...

Hogy tudnám elintézni, hogy visszakapjam a depositomat?

Figyelt kérdés

Szóval, szept. 5-én checkout volt a szállodában azt mondták 24-48 óra az átfutás ahhoz h levegyék a szoba árát a kártyámról és a depositot vissza adják. Nos a deposit nem került vissza hozzám azóta se. Írtam több e-mailt is fb üzenetet és semmi reagálás nem volt. a Kártyán még mindig Pending van az összegnél szóval lóg a levegőbe.


Valami tipp esetleg, akivel történt már ilyen?



2016. szept. 26. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
30 nap után törlődik magától.
2016. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Általában 1 hét - 10 nap szokott lenni, míg feloldódik a zárolás, de lehet több is kártyától, banktól függően.

Hívd fel a bankod és ők meg tudják mondani pontosan.

2016. szept. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

amig pending addig ne foglalkozz vele


a bank sem tud vele mit csinalni amig pendig


ha mar atfutott, akkor a banknal reklamalhatsz, de nagyon valoszinu, hogy egyszer csak eltunik az osszeg


no para!


a multkor tankoltam kulfoldon es oda volt irva a kutra, hogy 500 penzt zarolnak a kartyan

kicsit furcsa volt latni a netbankban hogy tenyleg ott lebeg az 500 penz, de par nap mulva eltunt es csak az aktualis osszeg jelent meg, amiert tenylegesen tankoltam...

2016. szept. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy beragadt egy zárolás, online fizetésnél egyszer levonták és zárolták is ugyanazt az összeget, gondolom valami hiba folytán. A bankban kb 1 óra telefonálgatás után elintézték a feloldást.

De én kivárnék még 1-2 hetet, hogy mi lesz, valószínűleg fel fogják oldani. A pénzed miatt ne aggódj, azt mindenképp visszakapod.

2016. szept. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minket jól megszívatott az OTP.150 euro-t zároltak Párizsban a szállodában,amit azonnal feloldottak,amint kicsekkoltunk és minden rendben volt.Erre a köcsög OTP kerek 1 hónapig nem oldotta fel a zárolást.

Tanulság.Elfogadtak volna cash-t is a szállodában,ha azt adunk,azonnal pénzünknél vagyunk.

2018. szept. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem az OTP sara, a szálloda nem oldotta fel a zárolást.
2018. szept. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az OTP válasza ez ügyben a neten:

a kártyatársasági előírásokat figyelembe véve kártyától függően jellemzően 7, 15 vagy 30 nap a foglalás ideje.

Mi felhívtuk az OTP-t,pontosan megmondták,hogy 26-án fogják feloldani,mivel a kártyánk csak egy debit kártya.

2018. szept. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!