Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha lenne egy kisvárosba olcsó...

Ha lenne egy kisvárosba olcsó apartman falusi jelleggel, állatsimogato,40 km körzetben várak, kastélyok, túrázási lehetőség, kalandpark, látványoságok, ti megszállnátok-e ott pár napra?

Figyelt kérdés

2016. okt. 15. 06:55
 1/7 anonim válasza:
Én szerintem biztos :) bár nem tudom mennyire falusi jellegű
2016. okt. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát egy emeletes ház, tv internet telefonálási lehetőség, szintenként fürdővel, látvány baromfi udvar, 10 perc séta skanzem, Tiszapart is a közelben van stb.
2016. okt. 15. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez eleg szuggesztiv kerdesnek tünik. Persze, hogy a leirtak alapjan mennek. Amugy hol van, mert erdekelne is.
2016. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez meg nincs megvalósítva ez csak egy terv es érdekelt hogy mennyi vagy egyáltalán van e rá igény
2016. okt. 17. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert kivanok hozza. Egy ennyire komoly befektetesnel azert erdemesebb komolyabb piackutatast vegezni, mint ide kiirni. A leirtak alapjan en biztos, hogy megszallnek ott, meg a csaladot is vinnem. De ez szerintem meg keves ;)
2016. okt. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy ez még kevés?
2016. okt. 18. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Az keves ahhoz, hogy megterüljön, ha a csaladommal mennenk. Ezert javaslom, hogy jarj utana, kik tudnak felmerni az igenyeket. Valamint fontos a matek, hogy evi hany ejszakazasra van szükseg, hogy megerje neked.
2016. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!