Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mi a véleményetek az alsópáhok...

Mi a véleményetek az alsópáhoki Kolping Hotelről?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 13:44
 1/1 anonim válasza:

Mi voltunk ott. Nagyon-nagyon drága, de cserébe nagyon-nagyon jó is.

Ezt nehéz így részletezni, tényleg minden a gyerekekről és a családi együttlétről szól, a szobáktól az étkezésen át a medencékig. Minden. Így aztán nincs felesleges idegeskedés, a gyerek nem zavar senkit, és nem is nyűglődik, mert rá vannak szabva a terek. Pl. a medencetér tele volt járókákkal, le lehetett tenni a piciket arra a pár percre, amíg a nagyobb gyerekkel kellett foglalkozni, vagy amíg összefontam a hajamat, én is megtörülköztem, stb. Apróság, de irtó sokat számít, ha ez nem őrült kapkodás közben telik, hogy jaj, csak a pici közben el ne essen, be ne essen a vízbe. Az étkezésnél egy ponton bejön Bobo, és a gyerekek vele örülnek. Ez az a pont volt, amikor mi még ettünk volna, ők meg már rohangáltak volna, mert ugye őket etettük meg először. Vagy a mini ovijuk, a játszóházhoz tartozó ovis méretű wc-k, kézmosók, a valóban működő babysitter-rendszer, a bérelhető bébiőrök, a gyerekekre szabott szobaelrendezés, a babamenük, a gyerekmenük, a gyermek evőeszköz, csupa olyan dolog, ami máshol hihetetlen extrának számítani, itt alapból ott van mindenhol.

Elmarad az a görcs, ami különben a családi nyaralások kötelező tartozéka. Ha csak ruhákat viszel, itt akkor is minden lesz.

Utána persze csalódás minden más bababarát megoldás, ugyanakkor mi is csak egyszer voltunk, mert máshol egy hétig lehet megszállni abból a pénzből, ami itt 1-2 éjszaka.

2016. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!