Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Reggeli a szobában-ez hogy...

Reggeli a szobában-ez hogy működik?

Figyelt kérdés

Már rengeteg hotelben szálltam meg a világ minden táján, de mindenhol svédasztalos reggeli volt, egy nagy közös étkezőben.

Most jövőhéten utazunk, és most olvasom a hotel weboldalán, hogy a reggeli a szobában.

Ez hogy működik?? Nem igazán tudom elképzelni.


2016. dec. 4. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Felviszik a reggelit a szobádba. Én nem szeretem, mert nincs választék, mindenhol hoznak egy kicsit és kész, azt eszed amit adnak.
2016. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mikor hozzák fel? Hány órakkor vagy mi? Mi van ha én pl még alszok mikor hozzák? Bocsi, hogy ennyire hülyeségeket kérdezek, de még ilyennel nem találkoztam .
2016. dec. 4. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában akkor hozzák, amikorra te kéred. Kisebb helyeken szokás ez, nagy hoteleknél ez egy feláras szolgáltatás szokott lenni. De mindig akkor viszik fel, amikor azt te kéred.
2016. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szálloda függő. Ha nem igényel hűtést van hogy előző este bekészítik, vagy reggel kapod meg. Mikor becsekkolsz rá kell kérdezni és ha tovább akarsz aludni akkor jelezd nekik.
2016. dec. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!