Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ez hogy mukodik?

Ez hogy mukodik?

Figyelt kérdés

Foglaltam szallast 2 ejszakara abban a varosban ahol a baratom lakik, de nem miatta, hanem mert ott fogok viszgazni.

Viszont a szallas 14ezer lesz, 1 fore foglaltam, viszont azt neztem, hogy 2 fonk isannyi a szallas. A baratom meg nem tudja, h ott tud e aludni az utolso nap vagy sem, az majd aznap dol el.

Lehetseges ezt igy megoldani? Vegyem fel a kapcsolatot a szallashellyel es szoljak elore hogy lehet erkezik egy fo? Igazabol nem szallodat foglaltam hanem apartmant ami egy idosebb hazaspare.

Koszonom a segitseget


2017. jan. 1. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 1 fő szerepel a foglalàsban, akkor ot5 1 fő lakhat felàr nèlkül.
2017. jan. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyes, te sem aludtál akkor még kereskedelmi szálláshelyen...


Ha kétszemélyes a szoba és nincs semmilyen pluszszolgáltatas (pl reggeli) az árban, akkor az üzemeltető a pénzénél van akár 1, akár 2 fő alszik ott. kb. csak a vízhasznalat duplázódik, semmi más többletköltség nincs. Meg az IFA-t kell fejenkent fizetni meg.

2017. jan. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az IFA az mar benne van az arban :) ugy van hogy 3500Ft/fo, de azert kell 1 szemelynk is 14ezret fizetni, mert 2 agyas szobarol van szo :)
2017. jan. 1. 13:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Etkezes az arban nincs
2017. jan. 1. 13:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen úgy lenne a korrekt, hogy jelzed a szállásadónak, ahogy itt nekünk megírtad:

"A baratom meg nem tudja, h ott tud e aludni az utolso nap vagy sem, az majd aznap dol el. "

2017. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es! Amihez nem èrtesz, ne szólj! Vannak olyan helyek, nem is kevès, ahol egyszemèlyes hasznàlatra kìnálnak 2 àgyas szobàkat.


Kèrdező! Meg kell nèzned milyen tìpusù szobát foglaltál. Ha 2 àgyast, megkötès nèlkül, akkor mehet 2 fő.

2017. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, 2 agyas szobat foglaltam, mivel egy agyas szobajuk nincs. Akkor majd felveszem a kapcsolatot a szallasadoval :) koszonom a valaszokat
2017. jan. 1. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!