Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Dubajban vagyok és elhagytam...

Dubajban vagyok és elhagytam a pénzemet! 15 nap múlva indul haza a repülőm, és kb 150 dollár maradt nálam amit a táskámban hagytam, de abból ételt veszek. Hol tudnék aludni? Igazából a tengerparton gondoltam vagy nem tudom. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A repülőn még megvolt, készpénzbe vittem 2000 dollárt egy összegumizott kötegbe és mikor kijöttem a reptérről megnéztem mindenem megvan-e (Szerintem itt hagytam el) és nem volt meg (Kis Vizálló pakkba tettem a pénz gurigát). Már harmadjára jövök Dubajba, ugyan ott szálltam volna meg, de elhagytam a pénzem. Még 30 ezer huf van a kártyámon

2017. jan. 10. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Megkérnék egy rokont, hogy tegyen pénzt a számlámra.
2017. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egy jel, hogy abba kene hagyni a dubajozast... egyebkent meg rokonok. Tengerparton ne aludj. A szallast hogy fizetted ki akkor?
2017. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyedül egy ember jöhetne szóba de ő is csak, 100 ezer alatt tudna küldeni ami nem lenne elég tehát inkább nem kérek.
2017. jan. 10. 19:02
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Ugye nem haragszol meg érte, hogy kétségbe vonom a kamuszagú mesédet?!!


A fél világot bejártam, de még soha egyetlen országban sem jutott eszembe, hogy a gyakorira irkáljak, két látványosság megtekintése között.


Úgy elképzelem, hogy állsz Dubaiban mondjuk a Pálma szigeteknél, vagy nézed a Burj Al Arab fényeit, és az jut az eszedbe, hogy hoppá felnézek kicsit a gyakorira...

De hát nem vagyunk egyformák!

2017. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
12-en megy wizzair 100 euroert. Tessek. Az cirka 30 ezer forint.
2017. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kamukérdező
2017. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

cicc,cicc, SICC!

Mész mindjárt máshova trollkodni:)

2017. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez valami ritka gyenge probalkozas volt....meg gyakorolni kell ezt a trollkodast kicsit...
2017. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem trollkodás, akkor tanulság : csak készpénzzel nem megyünk külföldre. Soha nem tudhatod, mi jön közbe, ellopják, elhagyod... Eleve nem értem miért nem a bankkártyáddal mentél ki, ahonnan levehetted volna a pénzt.

Sajnos nincs ötletem, azon túl, hogy valaki küldjön gyorssegélyt amiből haza tudsz jönni. A végső megoldás a konzuli gyorskölcsön, de azt is vissza kell fizetni, és nem tudom, ilyen esetben adnak-e, vagy csak akkor, ha kirabolnak pl...

2017. jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!