Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A repjegyen szereplő zárójelbe...

A repjegyen szereplő zárójelben levő "éjszakai szállással" megjegyzést hogyan kell értelmezni? Az adott reptéren biztosítanak az utasnak egy átmeneti éjszakai szállást ( a hosszú átszállási idő miatt) vagy esetleg a reptéren kívül?

Figyelt kérdés
Külön le kell foglalni ezt az éjszakai szállást vagy automatikusan jár a már lefoglalt repjegyhez?
2017. jan. 13. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Magadnak kell intèzned szàllást. A megjegyzès azèrt van ott hogy tudd hogy az átszàllasi időd hosszù ès szàllàsra lehet szüksèged.
2017. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2017. jan. 13. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
A légitársaságok csak akkor biztosítanak szállás, ha önhibádon kívül lekésed a géped, és ott kell éjszakáznod. Én már voltam így, Párizsban ragadtunk járatkésés miatt.
2017. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A reptéren nem lehet esetleg megoldani az éjszakázást?
2017. jan. 15. 11:45
 5/7 Dorian Gray válasza:
De meg lehet oldani. Csak készülj fel,hogy unalmas. Van már némi tapasztalatom. Legutóbb novemberben sikerült összehozni, hogy éjjel fél 1-reértem a reptérre és 8:30-korment a gépem.
2017. jan. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű nekem még unalmasabb lenne, mert én 23.00-ra érek a reptérre papíron és másnap 12.45-kor indulok tovább... :)
2017. jan. 21. 12:28
 7/7 A kérdező kommentje:
viszont azóta már sikerült megoldanom ezt a problémát egy reptér melletti szállással.
2017. jan. 21. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!