Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tudtok olyan helyet, ahová el...

Tudtok olyan helyet, ahová el lehet vonulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok,egy kicsit el szeretnék vonulni (6-7 napra)de, sajnos egyetlen helyet sem találtam,kérlek ha ismertek ilyen helyet írjátok meg nekem.
2017. febr. 14. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján bármit lehetne írni. Akár a világ összes szállását. Nem tudjuk mit szeretnél csinálni, milyen helyen, mik az igények.
2017. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szent Jakab zarándokút
2017. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Ez aztan ritka értelmes kérdés lett......mondjuk inkabb ritka,mint értelmes....
2017. febr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Menj be az erdőbe a disznajokhoz.
2017. febr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom 4-eshez- ritka értelmes kérdésre sikeredett...

Elvonulni - de hová? Szálloda, apartman vendégház, barlang? belföld, külföld, stb

Mennyi pénzből? Mikor?


"sajnos egyetlen helyet sem találtam" - hát ehhez azért már tehetség kell, hogy előttünk az internet és egy szálláshelyet se találj...

Na mindegy, megkísérlem a lehetetlent és ajánlok Neked szálláshely keresőt - hátha mégis találsz "egy helyet"


[link]

2017. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igen,kissé hiányos lett,mentségemre szóljon,siettem és nem tudtam kifejteni,úgy gondoltam majd később megteszem ha,szűkség van rá!Szóval szeretnék belföldön egy olyan helyet találni ahova el tudok menni és elcsendesedni, mesterségesen elzárni magam a világ elől egy kis időre.Mivel nincs tapasztalatom e téren,nem is tudom mik a lehetőségeim...Természetesen ez a hely(lehet kolostor,vagy bármi más kis szállás) rendelkezzen az alap dolgokkal pl.:ivóvíz,melékheyliség, esetleg konyha!Nagyából ennyi elvárásom van, természetesen az lenne a legjobb ha, az étkezés adott volna helyben.Az anyagi forrásaim szűkösek,tehát ne 5 csillagos "cellákat" írjatok :),mint említettem nem nyaralni szeretnék,csak kicsit elmélyedni.Emellett nyugodtan írhatok tapasztalatokat is aki már volt ilyen helyen!-Köszönöm
2017. febr. 15. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Na most rendesen azt érzem, hogy tök feleslegesen válaszoltam Neked (5-ös vagyok)


Ránéztél egyáltalán arra a linkre, amit ajánlottam Neked?

Pl. vannak vendégházak, amik egész megfizethetők... na mindegy.

2017. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!