Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tudnátok olcsó apartmant vagy...

Csomor Viki kérdése:

Tudnátok olcsó apartmant vagy szállást ajánlani Horvátországban a tengernél?

Figyelt kérdés
Esetleg olyat ami gyerekkel megfelelő
2017. jún. 4. 16:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Elég, ha odamész és vered a melled, mint Tarzan.
2017. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tegnap jöttem haza H.-ból és sajnos teljesen elszálltak az árak.

Olcsón csak olyan apartmant fogsz találni, aminek nem igazán fogsz örülni.

Azaz az apartmanok be vannak árazva hivatalosan, és amelyik olcsó, az messze van a parttól, nincsen kiépített strand, nincsen saját parkoló, nem néz a tengerre, avagy tengerre néz, de valami hegytetőről, avagy csak egy-egy szikla van strand gyanánt és rögtön a mélyvíz. stb...stb... Avagy marad az elő- vagy utószezon.


Esetleg megadhatom (privátban) ahová mi szoktunk menni, de az drágább az elképzelésednél.

Viszont kifogástalan és KÖZVETLEN vízparti apartman, a gyerekbarát strand csak 10 méterre van, és magyarul is kommunikálhatsz.

2017. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12. Engem érdekelne az általad említett lehetőség. Megköszönném, ha leírnád privátban nekem a tudnivalókat. Köszi
2017. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
12 köszi kedves vagy megköszönném a segitségedet :)
2017. jún. 7. 21:07
 15/15 A kérdező kommentje:
11 annyira vicces vagy egyszerűen hihetetlen :D mit szólnál ha odamennék és a te melledet verném a sajátom helyett :D
2017. jún. 7. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!