Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Valakinek valami tapasztalata...

Valakinek valami tapasztalata a pécsi Rosenthal Apartmanról?

Figyelt kérdés
Aki járt már ott, illetve tud valamit a helyről legyenszíves írjon.

2017. júl. 8. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Ezek a kérdések engem mindig elképesztenek. A booking.com-on van egy magyar szöveges értékelés és három pontozás. De ez nem elég. Itt kell megkérdezni, de lehetőleg egyenként a világ összes szállásáról hátha véletlenül valaki idetéved, aki pont járt ott. Ennek az egy idegennek a véleményére természetesen majd sokkal több ad a kérdező, mint a másik négy idegenére aki a booking.com-on már előadta magát. Micsoda képtelenség.
2017. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már voltam ott, nagyon jó. Privátban ne kérdezz róla. A beszámolómat megtalálod a booking.com oldalon.
2017. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1: Engem meg az olyan sötét emberek képesztenek el, amilyen te vagy. Magad írtad le, hogy EGY db magyar szöveges értékelés van, egy darab értékelésből aztán igazán kilehet indulni. És igen, itt kell megkérdezni, hátha valaki idetéved és plusz egy értékelést tud rámdobni, amivel már többet tudok a szállásról.
2017. júl. 8. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!