Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Brüsszelben hol és mennyiért...

Brüsszelben hol és mennyiért lehet megszállni? Vélemények érdekelnének hogy hol jó a hely meg ilyenek

Figyelt kérdés

#utazás #hotel #motel #olcsó #Brüsszel #repülő. szálloda
2017. okt. 9. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Booking.com
2017. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Ha ott van majd állítsd meg légyszi
2017. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel! Te mikor mész?
2017. okt. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátnőmmel június végén két éjszakát töltöttünk Brüsszelben, én az Airbnb oldalán találtam a legolcsóbb szállásokat, kb. 8000,-Ft volt napjára a költség két főre. Pár percre laktunk a de Brouckere metrómegállótól, tömegközlekedéssel 5-10 perc alatt bent voltunk a közvetlen központban, de gyalog is max fél órára voltak a fő látványosságok. A környék nagyon vegyes etnikumú volt, de egy pillanatig se éreztük magunkat veszélyben. Ha az Airbnb oldalával kapcsolatban segítség kellene, írj nyugodtan privátban, akár meghívót is tudok küldeni, amivel bizonyos kedvezményre is jogosult vagy.
2017. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!