Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hol lehet ilyen szállásra lelni?

Hol lehet ilyen szállásra lelni?

Figyelt kérdés

Tegnap este az 50 milliós játszmába egy csak szerepelt aki elmesélte, hogy volt New Yorkban stb. és ugy, hogy másnál lakott cserébe főzött, mosott, takarított... azt mondta erre van direkt egy oldal ahol ilyen szállásokat, embereket lehet találni.

Valaki tudja, hogy mi az oldal címe? Vagy hol lehet ilyet keresni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. nov. 4. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem a Couchsurfing, ott nem munkavállalásért cserébe adják a lakhatást.


Az oldal neve nem jut eszembe, de a Hogyan menjünk világgá? cimu könyvben olvastam jó tippeket, csak ajánlani tudom.

2017. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy vezette fel Majka a témát, hogy "meséld csak el, mi is az a couchsurfing?" Szóval szerintem a csaj erre gondolt, csak kicsit túlmagyarázta. Nem kell főzni meg takarítani, csak ott alszol valakinél, cserébe nálad is alszanak idegenek.
2017. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, csak pont az elejét nem hallottam a beszélgetésnek, hanem csak azt a részt mikor már a csaj mesél.

Köszönöm mindenkinek a választ.

2017. nov. 5. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!