Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Volt már valaki hostelban?

Volt már valaki hostelban?

Figyelt kérdés
Ott tényleg vannak 10 ágyas szobák és férfiak nők együtt alszanak?
2018. febr. 10. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ. Szállásfoglalásnál látod az ágyak számát illetve hogy férfi, vagy női hálóterem. Igen vannak koedukált hálók sőt 10 főnél nagyobb hálótermek is.. De hostelben(ha olyan) simán kaphatsz külön szobát közös de akár külön fürdővel is.
2018. febr. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy igen voltam már hostelben. Közös fürdőszobával van tapasztalatom, a hálótermes verziót nem próbáltam, nem is szeretném őszintén. De van ismerősöm aki így járta be Európát minden gond nélkül.
2018. febr. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen, de foglalásnál ki tudod választani, hogy milyen szobát akarsz, szóval nem ott fog meglepetés érni.Én két ilyenben is aludtam már, a szoba teljes berendezése 5 emeletes ágy volt, alatta az "ágyneműtartó" két részre osztva és zárható, hogy be tudd tenni a cuccaidat, meg volt náhány szék. Igazából oda csak aludni megy az ember, arra teljességgel alkalmatlan, hogy ott a szabadidődet töltsd. Zuhanyzó a folyosó végén (vagy másik emeleten...), nyilván külön férfi/női. Nekem nem volt ezzel gondom, senki nem bámulja a másikat, ha épp öltözik, meg nincs is mindig ott mindenki, nálam többször volt, hogy egyedül voltam az egész szobában.
2018. febr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!