Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tudtok Budapesten jó utazási...

Tudtok Budapesten jó utazási irodát ajánlani?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem érdemes utazási irodánál foglalni; csak felszámolnak egy csomó költséget pluszba. Kis segítséggel (vagy anélkül) barki meg tudja tervezni saját utazását és sokkal olcsóbban jön ki.

Ha gondolod, én szívesen segítek neked. ;)

2018. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a klasszikus lehúzós, becsapós utazási irodákat kell keresni. Van olyan utazásszervező cég, ahol abszolút megbízhatsz abban, hogy a kiírt ár az annyi is. Pl. a Qalandar elég fapados stílusban, de jó kis utakat szervez, a Rolitúra szintén, és ezeknél annyit kell fizetni, ami fel van tüntetve, nincs ott ezredik apróbetűben, hogy plusz reptéri illeték meg tökömtudja.
2018. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az attól is függ, hova szeretnél utazni: pl. az olasz utakra nagyon jó a TDM Travel (van bp-i irodájuk)

[link]


A görög utakra az Apollón Travel

[link]


És egy csomó helyre (görög, török, horvát, szlovén, spanyol) a Grand Tours, bár ők nem bp-iek

[link]

2018. márc. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: mindhárommal utaztam már, szóval ajánlom, főként az első kettőt.

Grand Tours is jó, megbízhatóak, de a Tájékoztatót feltétlenül ajánlom, hogy olvasd el esetleges foglalás előtt.

2018. márc. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
OTP Tours. Nemigen fog csődbemenni, amikor épp kint pancsolsz.
2018. márc. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!