Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Valakinek valami tapasztalata...

Leilus29 kérdése:

Valakinek valami tapasztalata ezzel a szállással?

Figyelt kérdés

[link]

Sajnos îrnak róluk jót is rosszat is....

Esetleg valaki aki ismeri Balatongyörököt Esetleg 50-60km-es körzetig valami èrdekesség??Köszön Köszönöm


2018. márc. 3. 08:35
 1/1 anonim ***** válasza:

" [link]

Sajnos îrnak róluk jót is rosszat is.... "


Nézd, megnéztem az értékeléseket: egy 9,3 -as szállásra nyugodtan el mernék menni. Mindenhol külön kiemelik, hogy a szállásadók kedvesek - még ott is, ahol "problémákat" jeleznek. Kiégett izzó (mondjuk lehet szólni a szállásadónak, szerintem, akadozó internet, TV probléma) - szerintem, ha a szállásadók kedvesek, akkor egészen biztos, hogy azon lesznek, hogy a problémát megoldják. A legalacsonyabb értéket a megközelíthetőség kapta - tehát a tisztaság, a komfort, mind 9 felett vannak. És tóra néző! :-)


Az a helyzet, hogy a turizmusban, kereskedelemben, stb nem lehet úgy működni, hogy MINDENKINEK kedvére tegyen az ember, mindig lesz olyan valaki, aki elégedetlen, stb. Szerintem ezért az árért megéri, simán :-)

2018. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!