Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Külföldön hogyan lehet megúszn...

Külföldön hogyan lehet megúszni legolcsóbban a szállást?

Figyelt kérdés
Dél-Koreába szeretnék kiutazni pár hétre, hónapra, talán pár másik országba is ellátogatva(még csak terv), de fogalmam sincs a világutazók hogyan oldják meg, hogy a legolcsóbban jöjjenek ki szállásból. Tudom van a couchsurfing, de nem igazán bízok benne. Nem nyaralni szeretnék menni, hanem világot látni, megismerni a kultúrát, így a szállás csakis arra kellene, hogy valahol aludjak. Van erre valakinek tippje, tapasztalata?

2018. márc. 6. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon is bejött a Couchsurfing (bár mostanában inkább a Bewelcome-ra szavazok), de hostelek is fillérekért akadnak a legtöbb helyen és Airbnbt is mindig érdemes megnézni.
2018. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

booking.

De szerintem nem a szállás miatt kéne aggódnod, hanem a repülőjegy miatt. Abban vannak a nagyobb árváltozások.

Ha bármi mas kérdésed van utazással kapcsolatban, írj nyugodtan nekem.

2018. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ázsia legnagyobb részén nagyon olcsó az élet, a szállás is. Bookingon, agodán nézhetsz hosteleket, de airbnb-n vannak jó privát szobák 3-4 ezer forintért éjszakánként.
2018. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D. Brasco ***** válasza:
Hostelworld.com
2018. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A legolcsóbb ha felhívom a haveromat és megkérem őt, hogy náluk aludj :D
2018. márc. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!