Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Van olyan szállás Nyíregyházán...

Van olyan szállás Nyíregyházán ahol csak mi vagyunk?

Figyelt kérdés
Párommal először mennénk apartmanba vagy olyan panzióba ahol csak KETTEN vagyunk. Legyen egy pici konyha, fürdő, franciaágyas szoba és más ne legyen ott. Vagy egy olyan hely ahol szoba plusz fürdő és jóval odebb van az étkező vagy étterem. Pihenni akarunk, nézelődni kb 1-2het mulva. Légyszi linkeljetek mert már idegbajt kapok ezekkel a booking meg szallas.hutol.............

2018. márc. 15. 15:51
 1/3 anonim válasza:
Hotel Írisz?
2018. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hotel se jöhet szóba ott is többen vannak nekünk külön álló ház az igény, apartman vendégház valami..
2018. aug. 6. 22:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, én szeretek ezeken az oldalakon turkálni, álmodozni, véleményeket összehasonlítani, képeket vizslatni...


Találtam egy Pompa Apartmant, önálló, csak Ti, minden sétatávolságra, csak a vasút közelségét említik negatívumként, de gondolom, fiatalok vagytok, jól alusztok😊


Ahogy néztem, viszont csak később lesz szabad, nem 1-2 hét múlva.


Nekem tetszene.

2018. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!