Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a budvai (Montenegró) Hotel Tatjana -ról?

Figyelt kérdés
Nemrég foglaltam szállást az említett hotelben, viszont sok rossz és jó véleményt olvastam róla.

2018. ápr. 30. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd, ha sok rossz véleményt olvastál róla, az intő jel. Akkor is, ha volt mellette sok jó vélemény is. Egyszerűen azért, mert az igazán jó helyek esetében alig találsz negatív kommentet.


Megnéztem az értékeléseket, 4/5 a Google-ön és 7,7/10 a Booking.comon. Én az ilyet már csak akkor választom, ha nincs hasonló áron és helyen jobb szállás.

2018. ápr. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha lefoglaltad, vigyed. Legközelebb pedig előbb olvasgass.

De ha elfogadsz még egy tanácsot, ne itt érdeklődj, hanem merjél hinni annak a sok száz embernek, akik jártak ott és értékelték a szálláskereső oldalon.

2018. ápr. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha még lemondható a foglalás inkább mondd el és foglaljatok máshova!


Lehet, hogy nem kerül sokkal többe egy jobb hotel!

Nagyon tönkre tudja tenni a nyaralást egy rossz szállás.



Ha már nem lemondható mindenféle díj nélkül, de még nem terheltek vagy zároltak semekkora összeget sem, akkor tiltasd le a bankkártyád vagy hitelkártyád és utána már nem is tudnak.

Nemzetközi végrehajtást pedig nem fognak kezdeményezni úgysem. :)

2018. máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!