Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Horvátországban nyaralt már...

Horvátországban nyaralt már valaki kempingben?

Figyelt kérdés
Megosztaná a tapasztalatait? Esetleg tudnátok ajánlani kempinget? Minél olcsóbban szeretnénk letudni a szállást :)
2018. jún. 15. 09:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
szerintem érdemesebb szálláson, sátorban dögmeleg van, megfőttök. nem olyan nehéz olcsó szállást kifogni.
2018. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Mi kempingezni szoktunk, apartmant nem engedhetjük meg magunknak, igaz kempingekben is van mobilház, ami komfortosabb, de drágább. Sok helyen van kemping, rá kell keresni.
2018. jún. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
mi több éven keresztül jártunk kempigezni, eleinte lakókocsi+sátor, utána vettünk egy 9 személyes sátrat. Trogir és Kaštel Štafilić között volt egy kemping (kb 5 percre a reptértől), oda jártunk, de pár éve sajna bezárták :(
2018. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Polari Kemping Rovinj. Több hektáros szép, tiszta mindennel ellátott tengerparti kemping. Idén a Vacansoleil.hu-n keresztül foglaltam 7 éjszakára 4 főre egy Bungalow sátrat összesen 35000-ért akciós áron.

pl. 2 éve augusztusban voltunk ott, akkor minden hely ki volt adva, még az egy éjszakás parcella is tele volt lakóautókkal, sátrakkal. Mi vittük a sátrat és a cuccokat, ha jól emlékszem 80000 Ft volt az egy hét.

Nagyon sok kemping van, olyanok is amikről alig van valami a neten, azok szerényebbek, rosszabb helyen vannak, de olcsóbbak. Sok nyugati nyugger egész szezonra berendezkedik az ilyen helyeken.

2018. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
#3 Trogirban is van jó kemping, ciovo szigeten, igaz az gyalog messzi van a reptértől, de buszjárat van Trogirba, a központtól már nincs messzi.
2018. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Senj. A legközelebbi kemping, és nincs tömegnyomor sem.
2018. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Rá fogok keresni :) igen tudom hogy meleg van sátorban, csak gondoltam a kemping azért jelentősen olcsóbb lenne mint az apartman, noha konkrét árakat nem néztem meg. Sátor, vagy mobilhaz jöhetne szóba :)
2018. jún. 15. 13:47
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
#7 árnyékba kell felhúzni. vagy ha tudsz, vigyél átlátszatlan takarófóliát, amit ki tudsz kötni a sátor fölé. mi mindig így csináltuk és sose volt hőség bent
2018. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! És nagyobb pókok, bogarak mint itthon, esetleg vannak?
2018. jún. 15. 15:06
 10/15 anonim ***** válasza:
nem tapasztaltuk semmi problémát az állatvilággal kapcsolatban. a kabócák az első pár órában zavaróak lehetnek, de hamar beleolvadnak a háttérzajba :) mint a fűnyíró hangja nyáron :D
2018. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!